طراحی سایت شرکت گلدن لایف

تصویر سایت شرکت گلدن لایف

مرکز مشاوره

اجرای پروژه

تیر ۱۳۹۴

نوع سایت

شرکتی

نمایش سایت

درباره شرکت گلدن لایف

مکمل های غذایی Golden Life

امروزه تمایل به استفاده و انتخاب مکمل های غذایی توسط عموم مردم به عنوان بخشی مهمی از مراقبتهای بهداشتی نه تنها جهت ارتقا سلامت، تسکین بیماریهای جزئی مانند سرفه و سرماخوردگی، کمر درد و بیماری های مزمن جدی مانند آسم، سرطان، افسردگی و دیابت افزایش یافته است، بلکه تاثیر مثبت این مکمل ها برای بهبود فرایندهای فیزیولوژیکی حیاتی مانند استفاده از گیاه جینکو بیلوبا برای بهبود حافظه نیز به اثبات رسیده است.

مکمل های غذایی Golden Life با فرمولاسیون های متنوع و اختصاصی از ویتامین ها، مواد معدنی و همچنین گیاهان دارویی به صورت قرص و کپسول از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و با فرمولاسیون بسیار عالی توسط کمپانی Vitex استرالیا تولید می شود. شهرت این کمپانی پیشرو در صنعت داروسازی استرالیا برای برتری در کیفیت و نوآوری منجر به ایجاد یک جایگاه ویژه میان شرکای تجاری در سراسر جهان شده است.

بهره گیری از این مکمل ها باعث حفظ و ارتقا سلامتی، افزایش کیفیت زندگی و افزایش انرژی و شادابی شده و همچنین از ایجاد ناتوانی و اختلال در فعال روزمره پیشگیری می کند. تنوع محصولات در سبد بزرگ Golden Life نیازهای تغذیه ای گروه های سنی و جنسی مختلف را پوشش می دهد.

گلدن لایف برای هر محصول برند ویژه خود را دارد :

  • برند Energe-x (انرژکس): قرص مولتی ویتامین مخصوص آقایان
  • برند Opti woman (اپتی وومن): قرص مولتی ویتامین مخصوص خانمها
  • برند X-Ade (ایکس- اید): قرص مخصوص تقویت جنسی بانوان و آقایان
  • برند Dermo Bella (درموبلا): کپسول مولتی ویتامین مخصوص پوست، مو و ناخن
  • برند Digestive-Aid (دایجستیو- اید): قرص مخصوص هضم غذا
  • برند Maxi care-x (ماکسیکر-ایکس): قرص حاوی زینک و ویتامین C

تیم مشاوره علمی گلدن لایف متشکل از پزشک، داروساز و متخصص تغذیه نیز همواره آماده پاسخگویی به سوالات و راهنمایی مشتریان جهت استفاده بهینه از محصولات می باشد.

تکنولوژی های بکار رفته