(3کاربر,میانگین:5٫00)

قرارداد پشتیبانی و سئو سایت خانه دیزاین

خانه دیزاین” فعال در زمینه ارائه خدمات حرفه ای معماری و دکوراسیون داخلی در کشور فعالیت دارد.

وب سایت خانه دیزاین در سال های قبل توسط یکی از همکاران طراحی و پشتیبانی شد.

به علت عدم پیشرفت سایت و مشکل در سئو این سایت، با گروه سدید وارد مذاکره شدند و بعد از تفاهم طرفین قرارداد پشتیبانی و سئو با گروه سدید منعقد گردید.

گروه سدید فعالیت خود را بر روی این وب سایت آغاز کرده تا خانه دیزاین بتواند روز به روز در نتایج جستجو گوگل رتبه های بهتری را کسب کند.

درباره خانه دیزاین

“خانه دیزاین” با هدف ارائه خدمات حرفه ای معماری و دکوراسیون داخلی و در پاسخ به نیازهای روز افزون این مقوله در کشور فعالیت دارد.

فعالیت این گروه بر اساس سه اصل “طراحی علمی، کیفیت عالی و زمان مناسب ” میباشد. پروژه های خانه دیزاین برای پروژه­ های مسکونی، اداری، تجاری، ورزشی ، شهری و فضاهای جمعی می باشد.

“خانه دیزاین” تا کنون در پروژه های مختلفی حضور داشته است و با طراحی و اجرای پروژه های موفق، کارنامه درخشانی از خود به جا گذاشته است.

تیم طراحی این گروه، مجموعه ای از  طراحان صنعتی و مهندسین معمار میباشد که علاوه بر کسب مقام نخست در مسابقات متعدد دیزاین داخل کشور ، در سال ۲۰۱۳ ، موفق به کسب آرا ، برای شوی محصولات دکوراتیو ، در نمایشگاه جهانی دیزاین در میلان ایتالیا شده است.

گروه مهندسی خانه دیزاین با توجه به اهمیت زیبایی شناسی و جنبه های احساسی فضا از سال ۱۳۹۰ با استفاده از رویکرد طراحی تجربه (Experience Design) مسیر نوینی را در معماری و دیزاین آغاز نموده است.
در این رویکرد روی کیفیت تجربه استفاده کننده در زمان استفاده از فضا تمرکز می شود و تلاش میشود دریافتی شخصی با توجه به اینتراکشن در طول زمان – فضا شکل بگیرد. در نهایت متناسب با آمال ، تمایلات احساسی و تجربیات کاربران ، فضایی مطلوب دیزاین می شود.

منبع: خانه دیزاین